Apie mus

Apie mus:

Esame daugiametę patirtį sukaupę savo srities specialistai. Patys aktyviai slidinėjantys ir nuolatos tobulinantys čiuožimo įgūdžius. Kasmet lankomės Austrijos slidinėjimo kurortuose ir giliname savo turimas žinias konsultuodamiesi su Austrijos specialistais slidinėjimo inventoriaus ruošimo, nuomos ir pardavimo srityse. Išbandome naujausius rinkoje pasirodžiusius kalnų slidžių modelius bei aptariame snieglenčių naujienas. Visada sau keliame aukštus kokybės reikalavimus: tiek parduodamam inventoriui tiek kliento aptarnavimui.

Mūsų veikla:

• parduodame naują ir naudotą slidinėjimo inventorių;
• teikiame slidinėjimo inventoriaus nuomos ir serviso paslaugas;
• konsultuojame bei patariame besirenkantiems.

Mūsų tikslas:
Norime, kad slidinėjimas Jums būtų kupinas puikių akimirkų, todėl parduodame ir nuomojame tik kokybišką, paruoštą slidinėjimui inventorių.

Internetiniame tinklapyje pateikiame parduodamo slidinėjimo inventoriaus asortimentą, nuotraukas galite pasididinti ir apžiūrėti parduodamą daiktą iš arčiau. Šalia nuotraukų pateikiame esminę informaciją apie parduodamas prekes. Norint sužinoti daugiau apie Jus dominantį daiktą galite užpildyti užklausą šalia nuotraukos, kreiptis telefonu arba el. paštu. Visuomet patarsime bei padėsime pasirinkti geriausiai Jums tinkantį modelį!

Dominantį inventorių galite apžiūrėti užsukę pas mus į parduotuvę esančią Vilniuje. Į kitus miestus išsirinktą prekę galime pristatyti iki pat Jūsų namų durų "Venipak" kurjerių pagalba. Jums pageidaujant galime atsiųsti papildomų dominančio inventoriaus nuotraukų, esamai būklei įvertinti. Prekių asortimentą nuolat atnaujiname bei papildome!

Inventoriaus siuntimo kainos (Lietuvoje):

Slidės / Snieglentė / Batai – 5.00

Komplektas – 7.00€