ServisasKalnų slidžių serviso kainos:


TOP servisas: 13.00€

Atiekami šie veiksmai: šoninių briaunų galandinimas, slystamojo paviršiaus šlifavimas, struktūros atnaujinimas, plokštumos briaunos galandinimas, šoninės ir plokštumos briaunų poliravimas, slystamojo paviršiaus vaškavimas ir poliravimas.


PREMIUM servisas: nuo 18.00€

Atliekami šie veiksmai: pirminis slystamojo paviršiaus šlifavimas, įbrėžimų užliejimas plastiku, šoninių briaunų galandinimas, perteklinio plastiko šlifavimas, struktūros atnaujinimas, plokštumos briaunos galandinimas, šoninės ir plokštumos briaunų poliravimas, slystamojo paviršiaus vaškavimas ir poliravimas.Snieglenčių serviso kainos:


TOP servisas: 15.00€

Atiekami šie veiksmai: šoninių briaunų galandinimas, slystamojo paviršiaus šlifavimas, plokštumos briaunos galandinimas, šoninės ir plokštumos briaunų poliravimas, slystamojo paviršiaus vaškavimas ir poliravimas.


PREMIUM servisas: nuo 20.00€

Atliekami šie veiksmai: pirminis slystamojo paviršiaus šlifavimas, įbrėžimų užliejimas plastiku, šoninių briaunų galandinimas, perteklinio plastiko šlifavimas, plokštumos briaunos galandinimas, šoninės ir plokštumos briaunų poliravimas, slystamojo paviršiaus vaškavimas ir poliravimas.


Greitas kalnų slidžių/snieglentės vaškavimas (užtruksime ~10min!): 5.00€

Briaunų (kantų) galandinimas kalnų slidėms ir snieglentėms:  6.00


Rankomis atliekamas servisas:

Briaunų (kantų) galandinimas ir poliravimas deimantine dilde. 87, 88 ar 89° kampu pasirinktinai: 10.00€


Kalnų slidžių/Snieglentės vaškavimas: 8.00 - 15.00€

Vaškavimui naudojame tik aukščiausios kokybės, norvegų gamintojo "SWIX", CH, LF ir BP serijų vaškus. Vašką parenkame atsižvelgdami į kliento poreikius (oro temperatūrą).


Naujų slidžių vaškavimas (impregnavimas vašku) + apkaustų sureguliavimas: 12.00€

Naujos snieglentės vaškavimas (impregnavimas vašku): 15.00€

Atliekame dvigubą vaškavimą "SWIX" BP ir CH serijų vaškais. Naujų slidžių/snieglentės vaškavimas (impregnavimas vašku) yra rekomenduojamas norint slystamąjį paviršių apsaugoti nuo nusidėvėjimo.


Kalnų slidžių apkaustų montavimas: nuo 10.00€


Didesniam inventoriaus kiekiui taikome nuolaidas!

Slidinėjimo inventorius priimamas be krepšių ir susegiklių, snieglentės - be apkaustų! Atnešus snieglentę su apkaustais - paslauga brangsta 3.00€!


DĖMESIO ne vilniečiams norintiems atlikti servisą savo slidinėjimo inventoriui! Savo slides ar snieglentę galite mums užvežti būdami Vilniuje ir palikti arba atsiųsti per kurjerius, o atlikę servisą slides ar snieglentę supakuosime ir atsiųsime Jums nurodytu adresu!

Šoninę briauną galandame pasirinktinai 87°, 88
° ar 89° kampu.
Apatinę briauną galandame 0,5
° kampu, klientui pageidaujant kampą galime keisti iki 1,5°.
Kitas slidžių ir snieglenčių bei jų apkaustų remontas atliekamas pagal atskirą susitarimą.
Turime naudotų snieglenčių apkaustų detalių (dirželių, sagtelių, plokštelių apkaustams tvirtinti, atramų ir t.t.).
Plastikinės snieglentės apsaugos bei jų montavimas - 25.00€

Iškilo klausimų dėl atliekamo serviso? Norite susitarti dėl serviso tam tikru laiku? - Paskambinkite mums - +370 615 53 382, Vytautas.Glaudžiai bendradarbiaujame ir servisui atlikti
naudojame tik aukščiausios kokybės "SWIX" gamintojo priemones:

one

Mūsų atlikto serviso pavyzdžiai: