Apie mus

Esame daugiametę patirtį sukaupę savo srities specialistai. Patys aktyviai slidinėjantys ir nuolatos tobulinantys čiuožimo įgūdžius. Kasmet lankomės Austrijos slidinėjimo kurortuose ir giliname savo turimas žinias konsultuodamiesi su Austrijos specialistais slidinėjimo įrangos ruošimo, nuomos ir pardavimo srityse. Išbandome naujausius rinkoje pasirodžiusius kalnų slidžių modelius bei aptariame snieglenčių naujienas. Visada sau keliame aukštus kokybės reikalavimus: tiek parduodamai įrangai tiek kliento aptarnavimui.

Mūsų veikla:

  • parduodame naują ir naudotą slidinėjimo įrangą;
  • teikiame slidinėjimo įrangos nuomos ir serviso paslaugas;
  • konsultuojame bei patariame besirenkantiems.

   Mūsų tikslas:
   Norime, kad slidinėjimas Jums būtų kupinas puikių akimirkų, todėl parduodame ir nuomojame tik kokybišką, paruoštą slidinėjimui įrangą.

   Internetiniame tinklapyje pateikiame parduodamos slidinėjimo įrangos asortimentą, nuotraukas galite pasididinti ir apžiūrėti parduodamą daiktą iš arčiau. Šalia nuotraukų pateikiame esminę informaciją apie parduodamas prekes. Norint sužinoti daugiau apie Jus dominantį daiktą galite užpildyti užklausą šalia nuotraukos, kreiptis telefonu arba el. paštu. Visuomet patarsime bei padėsime pasirinkti geriausiai Jums tinkantį modelį!

   Dominantį modelį galite apžiūrėti užsukę pas mus į parduotuvę esančią Vilniuje. Į kitus miestus išsirinktą prekę galime pristatyti iki pat Jūsų namų durų "Venipak" kurjerių pagalba. Jums pageidaujant galime atsiųsti papildomų dominančios įrangos modelio nuotraukų, esamai būklei įvertinti. Prekių asortimentą nuolat atnaujiname bei papildome!