Prekių grąžinimas ir garantija

Mes dirbame atsakingai ir parduodame tik kokybišką, paruoštą naudoti slidinėjimo įrangą. Jei vis dėl to atsitiko taip, kad esate nepatenkinti pas mus įsigytu pirkiniu, nes jis yra nekokybiškas ir neatitinka Jūsų lūkesčių, mes pakeisime prekę arba grąžinsime pinigus per 14 (keturiolika) dienų nuo užsakymo gavimo.

Prekių grąžinimo taisyklės:

  • Jūsų įsigyta prekė, kurią norite grąžinti negali būti Jūsų naudota. Teisė atsisakyti pirkinio suteikiama tam, kad galėtumėte jį apžiūrėti taip kaip tai darytumėte parduotuvėje, o ne tam, kad galėtumėte juo nemokamai naudotis 14 dienų.
  • Jei įsigyta preke naudojotės (išbandėte kalnų slides ar snieglentę) ir dėl objektyvių priežasčių ją norite grąžinti, aptarę grąžinimo detales prekę galime, bet neprivalome priimti. Priimdami prekę galime grąžinti ne visą už pirkinį sumokėtą sumą. Suma gali būti mažesnė dėl įrangos esamos būklės pablogėjimo, išlaidų reikalingų prekinės išvaizdos atstatymui (Pvz.: slystamojo paviršiaus serviso atlikimui).
  • Prekės grąžinimo išlaidas (siuntimą) apmokate Jūs.
Norėdami grąžinti įsigytą prekę užpildykite prekės grąžinimo formą ir atsiųskite ją mums kartu su preke ir gauta sąskaita – faktūra.

Prekę siųskite šiuo adresu:

MB „Mano slidės“
Ateities g. 29 – 47
LT-30121 Ignalina

Sulaukę grąžinamos prekės išrašysime kreditinę sąskaitą ir pervesime pinigus į Jūsų prekių grąžinimo formoje nurodytą sąskaitą. Visas procesas gali užtrukti iki 5 darbo dienų.

Prekių grąžinimą vykdome vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2012 m. kovo 15 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 4-243 bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

Nuorodą į taisyklių redakciją:

http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=420479&p_query=&p_tr2=2